Міжнародний день здоров’я рослин

У рамках Міжнародного дня здоров’я рослин, який відзначається 12 травня 2023 року, студенти третього курсу спеціальності "Агрономія" разом з викладачами відвідали круглий стіл, організований на базі Державної установи "Рівненська обласна фітосанітарна лабораторія".

Це захід став важливою нагодою для студентів зануритися у світ фітосанітарії та поглибити свої знання про здоров'я рослин.

Під час круглого столу обговорювалися актуальні питання та проблеми, пов'язані з захистом рослин від шкідників, хвороб та інших загроз.Ця ініціатива сприяла не лише розширенню теоретичних знань студентів, але й надала можливість практичного обміну досвідом з фахівцями в галузі фітосанітарії. Вона також відобразила важливість співпраці між навчальними закладами та науково-дослідними установами для підготовки кваліфікованих кадрів у сільському господарстві.