Лекції від докторів Мортена Хартвігсена та Хенка Муна

Студенти спеціальностей «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища» мали змогу долучитися до лекцій провідних міжнародних науковців з питань охорони та збалансованого використання земельних та водних ресурсів.

Захід проходив у online-форматі (zoom) з синхронним українсько-англійським перекладом.

Хенк Мун (Henk Moen ) - консультант з управління водними та земельними ресурсами та розвитку сільських територій, Нідерланди прочитав лекцію на тему «Проекти інтегрованої консолідації земельних та водних ресурсів у Нідерландах, Болгарії, Туреччині та Україні». У ході свого виступу він висвітив  міжнародний досвід робіт, щодо консолідації земельних та водних ресурсів у різних країнах, наголосив на відмінностях інструментів, які застосовуються в управлінні цими ресурсами.

Доктор Мортен Хартвігсен (Morten Hartvigsen) - керівник напряму з Обігу земель та Координатор регіональних ініціатив офісу ФАО по Європі та Центральній Азії (ФАО) провів лекцію на тему «Підтримка ФАО ( Всесвітньої продовольчої організації ) у консолідації земельних ресурсів та використанні земельному банку у Європі та Центральній Азії». Розповів про функціонування земельного банку, а також  започаткування нових ініціатив ФАО з розвитку потенціалу для консолідації земель.

Лекції були проведені у рамках  проекту Німецько-Українського політичного Діалогу (APD).

Студенти мали змогу задавати питання та брати участь в обговоренні.