Круглий стіл наукового гуртка «Туризм і гостинність»

17 травня у рамках засідання студентського наукового гуртка «Туризм і гостинність» відбувся круглий стіл «Інноваційні технології індустрії туризму та гостинності». Захід пройшов у змішаному форматі.

До обговорення долучились не лише здобувачі вищої освіти спеціальностей «Туризм та рекреація» і «Готельно-ресторанна справа», а запрошені гості - студенти Рівненського економіко-технологічного фахового коледжу НУВГП, які представили свої екскурсійні відеопроєкти та науково-дослідні роботи.

Зокрема, цікаве дослідження про генеалогічний туризм представила  студентка коледжу Дарина Ярошевич, яка виборола призове місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН-2024.

До роботи круглого столу долучились і учасники  туристичного хакатону у м. Звягель. Вони поділились своїми враженнями та дійшли висновку, що подібні заходи об'єднують регіони та формують команду фахівців навколо спільних цілей, допомагають генерувати цікаві ідеї та суттєво активізують туристичну діяльність в туристичній дестинації. Зокрема, третьокурсники Ніна Іщенко та Юрій Моцеглов представили свої творчі завдання.

З особливою гордістю хочеться відмітити, що до засідання наукового гуртка долучаються і першокурсники. Зокрема, Олександра Малаш, студентка першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» представила свій проєкт на актуальну інноваційну тему віртуальної реальності в готельній сфері.

Катерина Батейко, здобувачка вищого ступеня «магістр» спеціальності «Туризм та рекреація» дистанційно представила свою наукову роботу «Монженевр – туристична дестинація Верхніх Альп», яку подала для участі в університетському  конкурсі «Наука очима молоді». Робота Катерини базується на її особистому досвіді практичної діяльності у туристичній сфері  французького гірськолижного курорту Монженевр.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи щиро пишається здобутками своїх студентів. Біжаємо подальших успіхів у втіленні студентських проєктів.

Програма круглого столу

1. Ніна Іщенко, ННІАЗ, 3 курс, спеціальність «Туризм»: «Презентація стратегії культурного розвитку міста Рівне. Туристичні локації Рівного. Органний зал».

2. Дарина Ярошевич, Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП», спеціальність «Туризм»: «Туристичний потенціал Рівненської територіальної громади на основі генеологічних розвідок» - презентація конкурсної роботи, яка зайняла ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН-2024.

3. Вероніка Мокрова, Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП», спеціальність «Туризм»: «Презентація відеоекскурсії «Краєзнавчі дослідження. Район Воля, місто Рівне».

4. Софія Гомонць, Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП», спеціальність «Туризм»: «Презентація відеоекскурсії «Краєзнавчі дослідження. Мисливські угіддя р.Стир».

5. Катерина Батейко, ННІАЗ, магістр першого року навчання, ТУР-51м, спеціальність «Туризм та рекреація»: «Монженевр – туристична дестинація Верхніх Альп. Власний досвід практичної діяльності у сфері туризму».

6. Олександра Малаш, ННІАЗ, 1 курс, спеціальність «Готельно-ресторанна справа»: «Віртуальна  реальність як конкурентна перевага готельно-ресторанних комплексів».

7. Юрій Моцеглов, Ніна Іщенко, Роман Болотюк, Артем Драганчук, Анастасія Лихач, ННІАЗ, 3-4 курс, спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»: «Хакатон у м.Звягель: огляд програми заходу».