Кіберполіція попереджає про загрози у віртуальному просторі

Студенти першого, другого курсу  ННІ агроекології та землеустрою зустрілися із представниками кіберполіції. На зустрічі було обговорені основні загрози у віртуальному просторі та розглянуто рекомендації поведінки користувачів.

Основні меседжі зустрічі:

Ворог атакує українців не лише за допомогою зброї.

Ще один фронт – кіберпростір.

Нагадуємо про базові правила, які допоможуть мінімізувати ризики постраждати від дій інтернет-злочинців. Використовуйте надійні, складні паролі, різні для кожного ресурсу. Обов’язково налаштуйте двофакторну автентифікацію. Не переходьте за сумнівними гіперпосиланнями, адже за ними можуть ховатися фішингові ресурси. Також радимо не пересилати у месенджерах конфіденційну інформацію та фото документів.

Програми та застосунки потрібно завантажувати лише з офіційних джерел, використовувати ліцензійне програмне та антивірусне забезпечення. Забороніть віддалений перевипуск SIM-карти у мобільного оператора або перейдіть на контрактне обслуговування. Не зайвим буде здійснення регулярного резервного копіювання даних.