Грантова діяльність за напрямком водних біоресурсів

13-15 травня в Дубровницькому університеті (Хорватія) відбулася третя офіційна зустріч проекту AFISHE, в якій взяли участь члени програмної робочої групи від ННІАЗ, а також координаційних установ:

Вірменського національного аграрного університету, Міжнародного науково-освітнього центру НАН України. РА, афілійований партнер Науковий центр зоології та гідроекології НАН РА, Університет Дубровника, Університет Порту, Словацький університет сільського господарства, Сумський національний аграрний університет та Національний університет водного господарства та інженерії довкілля.
На порядку денному зустрічі стояла підготовка та напрацювання проміжного звіту, таким чином підсумовуючи 1,5 роки діяльності проекту.

Відповідно до порядку денного, керівники робочих пакетів проекту представили роботи, виконані університетами за 1,5 роки діяльності проекту, проблеми, пов’язані з їх реалізацією, поточні та завершені заходи.

Від нашого університету на зустрічі були присутні Віктор Мошинський - ректор НУВГП, д.с.-г.н., професор; Юлія Гроховська - професор кафедри водних біоресурсів, д.с.-г.н., професор; Сергій Кононцев - професор кафедри водних біоресурсів, д.техн.н., професор.

Більше інформації на сторінці проекту в соціальних мережах.

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua