Гідроботаніка та англійська мова

Триває місяць практичної підготовки у студентів спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура».

З метою розширення знань з англійської мови 30.01.2023 та 6.02.2023 були проведені заняття з дисципліни «Гідроботаніка» для студентів 1-го курсу, на яких здобувачі освіти ознайомилися з розділами ботаніки та основами цитології рослин, опанували основні терміни, які стосуються особливостей будови рослинної клітини, та їх визначення на англійській мові.

Актуальність вивчення англійської мови в університеті зростає в аспекті євроінтеграційних прагнень України, а також має цілком практичний вимір – набуття знань здобувачами-бакалаврами для успішного проходження відбору на освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр». Студенти 1-го курсу поділилися своїми рекомендаціями та побажаннями щодо організації занять для кращого засвоєння знань з гідроботаніки та англійської мови.

Д.с.-г.н., професор Гроховська Ю.Р.