Екскурсія до аграрного холдінгу АкрісАгрогруп

В рамках практики з грунтознавства та землеробства, студенти 2-го курсу спеціальності 201 «Агрономія» побували в одному з найбільших аграрних холдингів України - «Акріс Агрогруп».

Під час екскурсій, які були проведені спеціалістами господарства, студенти ознайомились зі структурою холдингу, відвідали парк сільськогосподарської техніки. З цікавістю вивчали сучасну сільськогосподарську техніку, трактори, сівалки, оприскувачі, та знайомились з технологією їх роботи.

Не менш цікавим для студентів був виїзд на поля агрохолдингу. Під час розповідей спеціалістами господарства, студенти ознайомились з, системами та особливостями обробітку грунту в господарстві під різні культури (соя, кукурудза).

Під час цих зустрічей, студенти зацікавились технологіями вирощування цих культур, мали змогу поспілкуватись з агрономами та технологами агрохолдингу.

Такі зустрічі дають можливість студентам дізнатись багато нового для себе в обраній майбутній професії.

Навчальна практика триває.

Олександр Мороз