Екскурсія на Рівненську атомну електричну станцію

22 травня 2024 року студенти спеціальностей 183 «Технології захисту навколишнього середовища», 101 «Екологія» викладачі кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП відвідали Рівненську атомну електростанцію.

Під час екскурсії познайомилися із роботою енергоблоків ВВЕР–1000 та ВВЕР–440, макети яких представлені у інформаційному центрі РАЕС. Значна увага була приділена системі управління радіаційними відходами та екологічному моніторингу території поза промисловим майданчиком. У навчально-тренувальному центрі студенти ознайомилися із загальними принципами роботи енергоблоку, побачили повномасштабний навчальний тренажер блочного щита управління та мали нагоду особисто регулювати роботу реактора на тренажері.

Про моніторинг детальніше.