Екологічний стан водойм м. Рівного лишається актуальною проблемою

Минулого тижня доцент кафедри екології, ТЗНС та ЛГ, к. с.-г.н. Ігор Статник взяв участь у засіданні міськвиконкому, де представив результати багаторічних досліджень екологічного стану р. Устя та оз. Басів Кут, що проводились науковцями кафедри.

Під час засідання було наголошено про основні проблеми погіршення водойм, висвітлено ряд необхідних природоохоронних та водоохоронних заходів.

Дана проблема не припиняє цікавити міську владу, яка вже має реалізовані конкретні рішення щодо каналізування міста та план розчищення малих водойм.

Попереду - відповідальність за збереження р. Устя та Басівкутського водосховища, яку разом із науковцями як кафедри екології, ТЗНС та ЛГ активно підтримують фахівці водного господарства нашого університету та природоохоронних організацій міста.

Більш детально про зустріч за посиланням

Читайте нас також: