Дуальна освіта на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи

11 червня відбувся онлайн-захист звіту з дуальної освіти студента другого курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа" Кузнєцова Юрія.

У ході своєї доповіді здобувач освіти представив презентацію та окреслив ключові питання з таких освітніх компонент як: "Кулінарне мистецтво", "Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства".

Доповідь супроводжувалась фотозвітом та коментарями щодо етапів технологічних процесів, устаткування, харчової та енергетичної цінності страв та особливостей їх приготування.

Після оголошення доповіді Юрію Кузнєцову викладачі задали низку питань, на які здобувач освіти надав вичерпні відповіді.

Захист звіту з дуальної освіти завершився обговореннням, за результатами якого було прийнято рішення про позитивні оцінки з навчальних дисциплін.

Більше фото на сторінці кафедри в соціальних мережах.

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua