Дуальна освіта Агрономів

30.05.2024 р. у здобувачів дуальної форми вищої освіти спеціальності 201 «Агрономія» відбувся захист звітів в онлайн форматі, за допомогою сервісу Google-Meet.

Під час проходження захисту звітів, здобувачі представили змістовні доповіді, в яких були висвітлені питання з таких освітніх компонент як: Грунтознавство, Рослинництво з основами агрокліматології, Захист рослин, Польової діагностики грунтів.

Доповіді здобувачів вищої освіти супроводжувались якісно візіуалізованими презентаціями, що висвітлювали питання пливу різних типів грунтів на зростання сільськогосподарських культур, адаптації сільськогосподарських технологій до змінюваних умов вирощування, біологічного та хімічного захисту рослин, технологій збору та аналізу даних про стан грунтів на полях у реальному часі.

В процесі дискусії, після зроблених доповідей,  учасники (студенти) мали можливість надати  відповіді на поставлені їм запитання.