Організація підприємницької діяльності в туризмі

Organization of entrepreneurial activity in tourism

У навчальній дисципліні «Організація підприємницької діяльності в туризмі» розкривається об’єктно-предметна сутність туристичного бізнесу. До факторів розвитку бізнесу сучасна економічна наука відносить землю з її багатствами, працю й капітал, а також підприємницькі здібності, що утворюють особливий ресурс - інтелект. Таким чином для підприємця в туристичному бізнесі головним ресурсом є не гроші, не знаряддя чи предмети праці, а його уміння здійснювати господарську діяльність, знання психології споживача туристичного продукту та суспільних потреб у туристичному бізнесі.

Метою викладання навчальної дисципліни «Організація підприємницької діяльності в туризмі» є формування в студентів сучасного економічного мислення, глибокого розуміння комплексу проблем господарювання в туризмі, а також у набутті вмінь і практичних навичок економічної діяльності.