Організація та впровадження екологічно чистих технологій (ТЗмаг)

Organization of implementation of environmentally clean technologies

Метою вивчення вибіркової компоненти «Організація впровадження екологічно чистих технологій» є формування компетенцій з теоретичних та практичних навичок у галузі управління навколишнім середовищем і впровадження екологічно чистих технологій на сучасному етапі розвитку цивілізації. Пропозиція екологічно чистої продукції і насичення нею ринків буде ефективною лише за наявності відповідного рівня попиту. Розширення попиту на екологічно чисту продукцію широкого вжитку, промислового призначення (предмети, засоби праці), послуги вимагає впровадження концепції «екологічно усвідомленого» керівництва. В результаті вивчення дисципліни студент повинен знати: поняття та класифікацію екологічних послуг; основні етапи формування попиту на екологічно чисте виробництво; поведінку покупців на ринках екологічно чистих товарів; організацію системи екологічно орієнтованого товароруху; вміти: аналізувати значимість впровадження екологічно чистих виробництв; сформулювати основні положення управління попитом і створювати споживчу цінність та її задоволення; планувати перспективи реалізації екологічних послуг; визначати шляхи реалізації прийнятої альтернативи екологічної поведінки.