Навчальна практика з грунтознавства та землеробства

Educational practice in soil science and agriculture

Метою навчальної практики з «Грунтознавства та землеробства» є закріплення та поглиблення теоретичних знань студентів, набутих під час семестрових занять по курсах «Грунтознавства» та «Землеробства» в польових умовах та набуття практичних навичок проведення та контролю основних агротехнічних операцій вирощування сільськогосподарських культур. закладання та проведення польових, вегетаційних і лабораторних досліджень, зберігання, транспортування та внесення добрив, проведення комплексної діагностики живлення рослин під час освоєння сучасних інтенсивних та екологічних систем землеробства.

Основними завданням навчальної практики є: вміти: використовуючи дані хімічного аналізу ґрунту та його гранулометричного складу уміти знаходити джерела постачання меліорантів і контролювати процес їх внесення; науково обґрунтовано програмувати в господарстві максимально можливі рівні урожайності сільськогосподарських культур; розробляти, удосконалювати та з високою ефективністю реалізовувати прогресивні технології вирощування польових культур в умовах різних форм власності і господарювання; здійснювати біологічний контроль за станом посівів та управляти процесами формування врожаю; забезпечувати високу економічну ефективність впроваджуваних технологій та їх екологічну чистоту; науково обґрунтовано програмувати в господарстві максимально можливі рівні урожайності сільськогосподарських культур; розробляти, удосконалювати та з високою ефективністю реалізовувати прогресивні технології вирощування польових культур в умовах різних форм власності і господарювання; здійснювати біологічний контроль за станом посівів та управляти процесами формування врожаю.