Стипендія для студенів 4-го курсу

Cписки студентів, які отримуватимуть стипендію

Після засідання стипендіальної комісії були оприлюднені наступні результати для студентів 4-го курсу:

- підвищена стипендія

 

№ з/п Студент Група Бал (100) Бал (4)

 "Несвоєчас.

здача"

Дод бали Максимальний дод бали Бал з додатковими Стипендія без боргів
1 Ільчук Володимир Васильович ЕЕЕ-41 95,2 5   11 9,52 104,7 1
2 Рудзінська Анна Миколаївна ІСТ-41 96,6 5   3 3 99,6 1
3 Стрілець Павло Миколайович ПМ-41 94,43 5   5 5 99,43 1
4 Коваль Ігор Леонідович ІПЗ-31інт 93,5 4,66   5 5 98,5 1
5 Ковальчук Олександр Володимирович АКІТ-21інт 94,38 5   4 4 98,38 1
6 Гурінович Костянтин Володимирович ПМ-21інт 93 4,66   5 5 98 1

 

- звичайна стипендія

 

№ з/п Студент Група Бал (100) Бал (4)

"Несвоєчас.

здача"

Дод бали Максимальний дод бали Бал з додатковими Стипендія без боргів
1 Шпак Анастасія Валеріївна КІ-41 94,83 5   3 3 97,83 1
2 Наумович Максим Юрійович КІ-41 93,67 5   3 3 96,67 1
3 Марченко Юрій Віталійович ІПЗ-31інт 93,67 4,66   3 3 96,67  
4 Кватерчук Марк Олександрович КІ-41 93,33 5   3 3 96,33 1
5 Зищук Максим Васильович КІ-41 93,17 5   3 3 96,17 1
6 Ісаєнко Анна Василівна КІ-41 92 5   4 4 96  
7 Бойко Віталій Віталійович ПМ-41 95 5     0 95 1
8 Юревич Іванна Олексіївна КН-41 91,29 4,66   2 2 93,29 1
9 Блащук Зоряна Валеріївна ПМ-21інт 89,86 4,66   3 3 92,86 1
10 Городецький Олексій Олегович ЕЕЕ-21інт 91,33 4,6   1 1 92,33 1
11 Гаврилюк Олександр Сергійович АКІТ-41 92,25 4,66     0 92,25 1
12 Юрага Олександр Валерійович ЕЕЕ-21інт 92 4,8     0 92 1
13 Петрина Андрій Михайлович ЕЕЕ-41 91,57 4,6     0 91,57 1
14 Покальчук Артем Ігорович ПМ-41 88,14 4,5   3 3 91,14  
15 Войцеховська Діана Вікторівна КН-41 87,57 4,66   3 3 90,57 1
16 Целюк Олег Сергійович КТ-41 90,5 4,5     0 90,5 1
17 Слупачик Ярослав Миколайович ЕЕЕ-41 86,86 4,2   3 3 89,86 1
18 Каліш Максим Романович ЕЕЕ-41 89,8 4,8     0 89,8 1
19 Цвик Вадим Русланович ЕЕЕ-41 86,8 4,2   3 3 89,8 1
20 Дячук Назарій Валерійович КТ-41 87,33 4   2 2 89,33 1
21 Міхневич Андрій Миколайович КІ-41 89 5     0 89  
22 Кондратюк Антон Васильович ЕЕЕ-21інт 88,83 4,4     0 88,83 1
23 Грановський Павло Дмитрович ЕЕЕ-21інт 86,67 4,2     0 86,67  
24 Костюк Максим Володимирович ІПЗ-41 86,5 4     0 86,5 1
25 Кондратюк Олена Іванівна АКІТ-41 84,13 4   2 2 86,13 1
26 Кірпічніков Антон Васильович АКІТ-41 82,63 4   3 3 85,63 1
27 Барановський Дмитро Миколайович ЕЕЕ-21інт 85,5 4,4     0 85,5  
28 Куцак Богдан Вікторович ЕЕЕ-41 85 4,6     0 85 1
29 Подейко Дмитро Володимирович ЕЕЕ-41 85 4,2     0 85  
30 Тищук Владислав Ігорович ІПЗ-41 77,83 3,33   5 5 82,83 1
31 Удод Діана Богданівна ІСТ-21інт 82,67 4,25     0 82,67 1
32 Галганець Віталій Вікторович ПМ-21інт 78 3,66   3 3 81  
33 Бесараб Віталій Сергійович ІПЗ-41 77,2 3,33   3 3 80,2 1
34 Лисюк Тетяна Володимирівна ІСТ-41 79,4 4     0 79,4 1
35 Коник Катерина Леонідівна КІ-21інт 78,86 4.50     0 78,86 1
36 Цибуковський Вадим Іванович КТ-41 78,33 3,5     0 78,33  
37 Кравчук Вікторія Олександрівна ІСТ-41 77 3,5   1 1 78  
38 Гаврон Олександр Миколайович КН-41 77,86 3,66     0 77,86 1
39 Лущевський Віталій Анатолійович ПМ-21інт 77 3,33     0 77  
40 Жомирук Владислав Олександрович ІПЗ-41 76,67 3,66     0 76,67 1
41 Задолинний Владислав Ігорович ІСТ-21інт 74,33 3.50     0 74,33 1
42 Кулиніч Владислав Ярославович КН-41 74 3,33     0 74 1
43 Савюк Микола Володимирович АКІТ-41 73,8 3,66     0 73,8 1
44 Сельвесюк Ірина Ігорівна ІСТ-41 73,8 4     0 73,8  

 

 

Загальний  рейтинг :

№ з/п Студент Група Бал (100) Бал (4)

"Несвоєчас.

здача"

Дод бали Максимальний дод бали Бал з додатковими Стипендія без боргів
1 Ільчук Володимир Васильович ЕЕЕ-41 95,2 5   11 9,52 104,7 1
2 Рудзінська Анна Миколаївна ІСТ-41 96,6 5   3 3 99,6 1
3 Стрілець Павло Миколайович ПМ-41 94,43 5   5 5 99,43 1
4 Коваль Ігор Леонідович ІПЗ-31інт 93,5 4,66   5 5 98,5 1
5 Ковальчук Олександр Володимирович АКІТ-21інт 94,38 5   4 4 98,38 1
6 Гурінович Костянтин Володимирович ПМ-21інт 93 4,66   5 5 98 1
7 Шпак Анастасія Валеріївна КІ-41 94,83 5   3 3 97,83 1
8 Наумович Максим Юрійович КІ-41 93,67 5   3 3 96,67 1
9 Марченко Юрій Віталійович ІПЗ-31інт 93,67 4,66   3 3 96,67  
10 Кватерчук Марк Олександрович КІ-41 93,33 5   3 3 96,33 1
11 Зищук Максим Васильович КІ-41 93,17 5   3 3 96,17 1
12 Ісаєнко Анна Василівна КІ-41 92 5   4 4 96  
13 Бойко Віталій Віталійович ПМ-41 95 5     0 95 1
14 Юревич Іванна Олексіївна КН-41 91,29 4,66   2 2 93,29 1
15 Блащук Зоряна Валеріївна ПМ-21інт 89,86 4,66   3 3 92,86 1
16 Городецький Олексій Олегович ЕЕЕ-21інт 91,33 4,6   1 1 92,33 1
17 Гаврилюк Олександр Сергійович АКІТ-41 92,25 4,66     0 92,25 1
18 Юрага Олександр Валерійович ЕЕЕ-21інт 92 4,8     0 92 1
19 Петрина Андрій Михайлович ЕЕЕ-41 91,57 4,6     0 91,57 1
20 Покальчук Артем Ігорович ПМ-41 88,14 4,5   3 3 91,14  
21 Войцеховська Діана Вікторівна КН-41 87,57 4,66   3 3 90,57 1
22 Целюк Олег Сергійович КТ-41 90,5 4,5     0 90,5 1
23 Слупачик Ярослав Миколайович ЕЕЕ-41 86,86 4,2   3 3 89,86 1
24 Каліш Максим Романович ЕЕЕ-41 89,8 4,8     0 89,8 1
25 Цвик Вадим Русланович ЕЕЕ-41 86,8 4,2   3 3 89,8 1
26 Дячук Назарій Валерійович КТ-41 87,33 4   2 2 89,33 1
27 Міхневич Андрій Миколайович КІ-41 89 5     0 89  
28 Кондратюк Антон Васильович ЕЕЕ-21інт 88,83 4,4     0 88,83 1
29 Грановський Павло Дмитрович ЕЕЕ-21інт 86,67 4,2     0 86,67  
30 Костюк Максим Володимирович ІПЗ-41 86,5 4     0 86,5 1
31 Кондратюк Олена Іванівна АКІТ-41 84,13 4   2 2 86,13 1
32 Кірпічніков Антон Васильович АКІТ-41 82,63 4   3 3 85,63 1
33 Барановський Дмитро Миколайович ЕЕЕ-21інт 85,5 4,4     0 85,5  
34 Куцак Богдан Вікторович ЕЕЕ-41 85 4,6     0 85 1
35 Подейко Дмитро Володимирович ЕЕЕ-41 85 4,2     0 85  
36 Тищук Владислав Ігорович ІПЗ-41 77,83 3,33   5 5 82,83 1
37 Удод Діана Богданівна ІСТ-21інт 82,67 4,25     0 82,67 1
38 Галганець Віталій Вікторович ПМ-21інт 78 3,66   3 3 81  
39 Бесараб Віталій Сергійович ІПЗ-41 77,2 3,33   3 3 80,2 1
40 Лисюк Тетяна Володимирівна ІСТ-41 79,4 4     0 79,4 1
41 Коник Катерина Леонідівна КІ-21інт 78,86 4.50     0 78,86 1
42 Цибуковський Вадим Іванович КТ-41 78,33 3,5     0 78,33  
43 Кравчук Вікторія Олександрівна ІСТ-41 77 3,5   1 1 78  
44 Гаврон Олександр Миколайович КН-41 77,86 3,66     0 77,86 1
45 Лущевський Віталій Анатолійович ПМ-21інт 77 3,33     0 77  
46 Жомирук Владислав Олександрович ІПЗ-41 76,67 3,66     0 76,67 1
47 Доля Марк Васильович АКІТ-41 74,75 3,33 Так   0 74,75  
48 Задолинний Владислав Ігорович ІСТ-21інт 74,33 3.50     0 74,33 1
49 Бондарчук Роман Анатолійович АКІТ-41 74,25 3 Так   0 74,25  
50 Кулиніч Владислав Ярославович КН-41 74 3,33     0 74 1
51 Савюк Микола Володимирович АКІТ-41 73,8 3,66     0 73,8 1
52 Сельвесюк Ірина Ігорівна ІСТ-41 73,8 4     0 73,8  
53 Колошва Інна Ігорівна ПМ-41 73,57 4 Так   0 73,57  
54 Ляшко Станіслав Сергійович АКІТ-41 73,25 3,66     0 73,25 1
55 Федів Віталій Миколайович ІСТ-21інт 73,17 3,25     0 73,17  
56 Оліфер Максим Юрійович КІ-21інт 70,86 4.50 Так 1 1 71,86  
57 Верусь Владислав Сергійович АКІТ-41 71,63 3     0 71,63 1
58 Скрипник Андрій Олександрович КІ-41 67,67 3,5   3 3 70,67  
59 Галій Назар Петрович АКІТ-21інт 69,88 3,25 Так   0 69,88  
60 Гуляєва Яна Віталіївна ІСТ-21інт 69,83 3,25     0 69,83  
61 Крестинський Едуард Васильович ЕЕЕ-41 69,71 3,8 Так   0 69,71  
62 Бейда Вадим Володимирович КН-21інт 69,57 3,66 Так   0 69,57  
63 Дідушок Ангеліна Олександрівна КН-41 69,29 4 Так   0 69,29  
64 Поліщук Микола Олексійович КН-21інт 69,29 3,66 Так   0 69,29  
65 Гончаренко Катерина Дмитрівна КН-41 69,14 3,66 Так   0 69,14  
66 Кришталь Владислав Анатолійович КІ-41 65,33 2,5 Так 3 3 68,33  
67 Буркацький Ярослав Тарасович ПМ-21інт 68,29 3,66 Так   0 68,29  
68 Михалюк Роман Олександрович АКІТ-41 68,25 3 Так   0 68,25  
69 Ревич Микола Анатолійович ЕЕЕ-41 68 3,6 Так   0 68  
70 Панчук Володимир Юрійович АКІТ-21інт 65,88 3 Так 2 2 67,88  
71 Герун Володимир Андрійович КІ-21інт 67,71 4.0 Так   0 67,71  
72 Ничипорчук Дмитро Юрійович КТ-41 67,5 3,5     0 67,5  
73 Левчук Денис Сергійович АКІТ-21інт 67 3 Так   0 67  
74 Озімковський Станіслав Ігорович ІСТ-21інт 66,67 2,75 Так 0 0 66,67  
75 Карповець Олександр Олександрович АКІТ-21інт 66,38 3 Так   0 66,38  
76 Петренко Назарій Русланович ЕЕЕ-41 65,57 3,4 Так   0 65,57  
77 Голодюк Владислав Васильович АКІТ-21інт 65,13 3 Так   0 65,13  
78 Ковальчук Владислав Анатолійович АКІТ-21інт 63,75 3 Так   0 63,75  
79 Ткачук Олександр Сергійович АКІТ-41 63 2,33 Так   0 63  
80 Смялко Іван Васильович КН-41 60,29 3,33 Так   0 60,29  
81 Брижицький Станіслав Броніславович АКІТ-21інт 60,25 2,75 Так   0 60,25  
82 Рожко Андрій Андрійович АКІТ-41 59,88 2,33 Так   0 59,88  
83 Олексієвець Олександр Анатолійович КН-41 59,8 3,33 Так   0 59,8  
84 Віннічук Владислав Сергійович ЕЕЕ-41 59,57 3,2 Так   0 59,57  
85 Артемюк Олександр Сергійович АКІТ-41 58 2,33 Так   0 58  
86 Чубок Вадим Олегович КН-41 58 3 Так   0 58  
87 Федорук Дмитро Олександрович АКІТ-41 56,88 2,33 Так   0 56,88  
88 Радов Юрій Андрійович АКІТ-21інт 55,88 3 Так   0 55,88  
89 Сахнюк Владислав Володимирович ЕЕЕ-21інт 55,17 3,2 Так   0 55,17  
90 Руцяк Петро Сергійович АКІТ-41 53,17 2,33 Так   0 53,17  
91 Овчаренко Ілля Юрійович ПМ-21інт 53,14 3.00 Так   0 53,14  
92 Довгалець Едуард Олегович АКІТ-41 51,75 2,66 Так   0 51,75  
93 Поліщук Владислав Володимирович АКІТ-41 51,13 2,33 Так   0 51,13  
94 Дзідзоєв Артем Дмитрович ІПЗ-41 49,17 3 Так   0 49,17  
95 Ясковець Олександр Андрійович АКІТ-41 48,13 2,33 Так   0 48,13  
96 Кучерчук Григорій Миколайович КН-41 46,71 3,33 Так   0 46,71  
97 Рябущиць Владислав Ігорович ЕЕЕ-21інт 46,33 2,4 Так   0 46,33  
98 Висоцький Денис Віталійович КТ-41 44,00 2,5 Так   0 44,00  
99 Остапін Іван Сергійович АКІТ-41 41,5 2 Так   0 41,5  
100 Ковалевич Станіслав Едуардович КІ-21інт 39,71 2.50 Так   0 39,71  
101 Семенюк Владислав Віталійович ІПЗ-41 39,67 3 Так   0 39,67  
102 Шумський Владислав Володимирович ІПЗ-41 38 2.33 Так   0 38  
103 Цимбал Андрій Володимирович ІПЗ-41 37,33 2 Так   0 37,33  
104 Якобчук Максим Юрійович АКІТ-21інт 34,63 2,25 Так   0 34,63  
105 Шашук Ілля Олександрович КІ-21інт 34 2.00 Так   0 34  
106 Настін Денис Віталійович КІ-41 30,67 2 Так 3 3 33,67  
107 Серховець Віталій Віталійович ЕЕЕ-41 31,57 2 Так   0 31,57  
108 Котюк Максим Володимирович ЕЕЕ-41 28,71 2 Так   0 28,71  
109 Микулін Владислав Вікторович ІПЗ-41 23 2 Так   0 23  
110 Повар Павло Олександрович ЕЕЕ-41 21,86 2 Так   0 21,86  
111 Лебедич Олексій Сергійович АКІТ-41 16,6 2 Так   0 16,6  
112 Пасік Ілля Андрійович АКІТ-41 15,75 2 Так   0 15,75  
113 Прожога Роман Сергійович АКІТ-41 12,13 2 Так   0 12,13  
114 Тимофєєв Михайло Олексійович АКІТ-41 11,25 2 Так   0 11,25  
115 Оксенюк Богдан Олександрович АКІТ-41 10,50 2 Так   0 10,5  
116 Намчук Аліна Олегівна КІ-41 9,5 2 Так   0 9,5  
117 Фесюк Віталій Михайлович КН-41 5,714 2 Так   0 5,714  
118 Сіньков Владислав Віталійович АКІТ-21інт 2,625 2 Так   0 2,625  
119 Богданович Владислав Русланович ЕЕЕ-41 2,286 2 Так   0 2,286  
120 Лясковський Олексій Володимирович КН-41 1,000 2 Так   0 1  
121 Юхименко Сергій Володимирович КН-21інт 1,000 2,0 Так   0 1  
122 Гаврилюк Максим Васильович КН-21інт 1,000 2,0 Так 0 0 1  
123 Осташевський Володимир Іванович КН-21інт 1,000 2,0 Так   0 1  
124 Солодюк Віктор Володимирович КН-21інт 1,000 2,0 Так   0 1  

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2022 Національний університет водного господарства та природокористування