Результати I-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

З 28 листопада до 18 грудня в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувався І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з різноманітних дисциплін та спеціальностей.

Загалом - 36 заходів у восьми навчально-наукових інститутах. Хочемо відмітити високий рівень ерудиції та теоретичної підготовки його учасників, яких до слова цьогоріч було чимало. Також дякуємо усім, хто долучився, як учасникам, так і організаторам. Нижче, у прикріплених файлах наводимо вичерпний список здобувачів вищої освіти нашого університету, які посіли призові місця, тобто стали переможцями. Усі переможці нагороджені грамотами. Зазвичай, після І етапу слідують наступні, але цьогоріч на рівні МОНУ прийняте рішення, про те, що у зв’язку із ситуацією в країні варто обмежитись лише одним етапом, тож переможці автоматично стають абсолютними.

З дисципліни «Комп’ютерні системи та мережі»

І місце – Миронюк Олександр Віталійович, студент 2 курсу, групи КІ-21 навчальнонаукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки;

ІІ місце – Смокович Богдан Русланович, студент 2 курсу, групи ІПЗ-21 навчальнонаукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки;

ІІІ місце – Герун Володимир Андрійович, студент 2 року магістратури, групи КІ-61м навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки.

З дисципліни «Математика»

Категорія М (спеціальності «Прикладна математика», «Інженерія програмного забезпечення»)

І місце – Бузинович Максим Олександрович, студент 1 курсу, групи ІПЗ-11 навчальнонаукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки;

ІІ місце – Нестерук Дмитро Вікторович, студент 2 курсу, групи ПМ-21 навчальнонаукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки;

ІІІ місце – Мельничук Максим Ігорович, студент 2 курсу, групи ПМ-21 навчальнонаукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки.

Категорія Т (спеціальності «Інформаційні системи та технології», «Цифрові технології», «Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка»)

І місце – Наумець Роман Вікторович, студент 1 курсу, групи АКІТ-11 навчальнонаукового інституту енергетики, автоматики та водного господарства;

ІІ місце – Можейко Станіслав Максимович, студент 2 курсу, групи ЦТ-21 навчальнонаукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки;

ІІІ місце – Керницький Богдан Русланович, студент 1 курсу, групи АКІТ-11 навчальнонаукового інституту енергетики, автоматики та водного господарства.

Категорія С (всі спеціальності інших навчально-наукових інститутів)

І місце – Літвиненко Дмитро Олександрович, студент 1 курсу, групи УПЕП.БА-11 навчально-наукового інституту економіки та менеджменту;

ІІ місце – Антонюк Петро Васильович, студент 1 курсу, групи АТф-12 інт. навчальнонаукового механічного інституту;

ІІІ місце – Родчина Вікторія Ігорівна, студентка 1 курсу, групи БЦІ-16 навчальнонаукового інституту будівництва та архітектури.

З дисципліни «Програмування»

І місце – Ярошик Юрій Андрійович, студент 1 курсу, групи АКІТ-11фб навчальнонаукового інституту енергетики, автоматики та водного господарства;

ІІ місце – Мельник Дмитро Васильович, студент 1 курсу, групи АКІТ-11фб навчальнонаукового інституту енергетики, автоматики та водного господарства;

ІІІ місце – Грабовський Денис Леонідович, студент 2 курсу, групи ІПЗ-21 навчальнонаукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки.