профорієнтація у районах

профорієнтація у районах
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
23 березня був здійснений виїзд по школах Рівненської області представників одразу трьох навчально-наукових інститутів: АКОТ, механічного й агроекології та землеустрою.
Відвідали школи в Горбакові та Бабині. При зустрічі з учнями одинадцятих класів розповіли про перспективи, переваги та можливості потужного вищого навчального закладу нашого регіону - НУВГП. 
Доцент Бабич Т.Ю. та старший викладач Парфенюк О.В (кафедра комп'ютерних технологій та економічної кібернетики) представили спеціальності ННІ АКОТ, зокрема, докладно розповіли про сучасні та перспективні спеціальності Інформаційні системи та технології; Професійна освіта. Цифрові технології в дистанційній освіті. 
Доцент Сасюк З.К. (кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства) продемонструвала відеоролік про нову спеціальність "Комп'ютерне конструювання мехатронних систем"
Асистент Парфенюк І.О. (кафедра водних біоресурсів) детально розповіла майбутнім абітурієнтам про спеціальність "Водні біоресурси".
Майбутні абітурієнти активно цікавилися питаннями щодо вступу до навчання, студентським життям, організацією навчального процесу та дозвілля в НУВГП.
Доцент кафедри КТЕК    Т.Ю.Бабич


назад