Премія голови Рівненської ОДА

Студенти спеціальності «Економічна кібернетика» отримали премію голови Рівненської ОДА

Щорічно Обласною премією Рівненської ОДА відзначають обдаровану молодь області, найталановитіших та найбільш наполегливих студентів.

Зокрема у 2020 році премією нагороджені студенти спеціальності «Економічна кібернетика» Красько Богдан Володимирович та Васильєв Борис Андрійович.

Студенти активно займаються науковою роботою.

Богдан Красько здобув ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Економічна кібернетика”, що відбувався у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Керівник роботи доцент Джоші О.І.

Борис Васильєв здобув ІІІ місце на всеукраїнському конкурсі наукових робіт в галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» що проходив в Мелітопольському державному педагогічному університеті. Керівник роботи доцент Василів В.Б.

Своїми перемогами студенти продовжили приємну традицію кафедри комп’ютерних технологій та економічної кібернетики, адже у 2019 році премію ОДА отримав студент спеціальності «Економічна кібернетика» Красномовець Олександр.

доцент кафедри комп’ютерних технологій

та економічної кібернетики Василів Володимир Богданович