Перемога команди інституту кібернетики інформаційних технологій та інженерії на студентському конкурсі стартапів!

З радістю ділимося чудовою новиною: проект Cooling Pet Mat наших талановитих студентів здобув перемогу на університетському конкурсі студентських стартапів «Cool Idea»!

Команда переможців:

• Левчук Ірина (група ЦТ-31)
  • Калашніков Владислав (ІСТ-31)
  • Жила Вадим (ІСТ-31)
  • Михалюк Назар (ІТБ-51м)
  • Ярошко Вероніка (ЦТ-11)

Ментори команди:

• Василів Володимир, Парфенюк Олексій, доценти кафедри комп'ютерних наук та економічної кібернетики

Проект Cooling Pet Mat пропонує інноваційне рішення для охолодження собак у спекотну погоду. Килимок використовує комбінацію вентиляторів та елементів Пельтьє, щоб забезпечити комфортне та ефективне охолодження вихованців.

Конкурс «Cool Idea» - це щорічний захід, який організовується НУВГП з метою підтримки та розвитку студентського підприємництва. Конкурс дає можливість студентам представити свої ідеї стартапів, отримати цінні відгуки від експертів та виграти призи, які допоможуть їм втілити свої задуми в життя. Журі конкурсу, яке складалося з авторитетних експертів у сфері бізнесу та інновацій, ретельно оцінювало всі проекти за низкою критеріїв, включаючи оригінальність ідеї, життєздатність бізнес-моделі, потенціал команди та  scalability проекту.

Перемога на конкурсі «Cool Idea» - це не лише визнання талановитості та наполегливості команди, але й чудова можливість для реалізації їхнього проекту.

Вітаємо наших студентів з цією значною перемогою! Бажаємо їм подальших успіхів та втілення їхніх задумів у життя!

Ця перемога є ще одним підтвердженням високого рівня підготовки наших студентів та їхнього прагнення до інновацій. Ми пишаємося нашими талановитими вихованцями та щиро віримо в їхнє успішне майбутнє!

Зав. Кафедрою КТЕК професор Грицюк П.М