Не навчанням єдиним...

Відпочивати теж треба вміти

30 травня, здобувачі ННІ АКОТ, в ракурсі культурно просвітницької діяльності, відвідали Зал камерної та органної музики. Захід був організований доцентом кафедри філософії та культурології Мельничуком М.С. Здобувачі нашого інституту не вперше знайомляться з творами світової музичної класики. Цього разу, АКОТівці ( студенти ННІ АКОТ) поринули в чарівну палітру норвезької музики.

Концерт був приурочений 180 літтю Едуарда Гріга. Програму презентував соліст, професор Національної музичної академії Ігор Рябов та Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії під керівництвом Юрія Скрипника. Прихильність перед світовою класикою об'єднала й цього разу представників різних наукових напрямків нашого Вишу.