Науковий семінар кафедри вищої математики

У рамках відзначення днів науки в НУВГП 16 травня 2022 р. кафедрою вищої математики було проведено науковий семінар. У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри та заступниця директора ННІАКОТ з наукової роботи, доцентка, к.фіз.-мат. наук Прищепа Оксана Володимирівна.

Всього було заслухано дев’ять  доповідей, у яких розглядалися важливі питання, пов’язані з  диференціальними рівняннями, функціональним аналізом, математичним аналізом, математичним моделюванням, алгеброю та геометрією й методикою викладання математики.

Особливої уваги заслуговують доповіді член-кореспондента НАН України, доктора фіз.-мат. наук, професора Слюсарчука Василя Юхимовича "Коливання поверхні Землі, спричинені її обертанням, рухом навколо Сонця та скінченною швидкістю гравітації" та доктора пед.н., кандидата фіз.-мат. н., професора, завідувача кафедри Тадеєва Петра Олександровича "Інваріантні образи векторних полів у n-вимірному афінному просторі".