Веб-програмування та хмарні технології (КН)

Web programming and cloud technologies

В даний час веб-технології швидко розвиваються, вони дають розробникам все більше можливостей, а їх продуктивність зростає. Після вивчення даної дисципліни студент повинен бути здатним здійснювати розробку та підтримку програмного забезпечення веб-сайту, здійснювати адміністрування веб-сайту, реалізувати заходи із підвищення ефективності функціонування веб-сайту та формування його дизайну. Освітня компонента призначена для опанування сучасних технології розробки та розгортання веб-застосувань у хмарних середовищах. У ході вивчення освітньої компоненти розглядаються використання системи контролю версій для створення локальних і віддалених репозиторіїв Git та GitHub, технології створення клієнтської частини HTML, CSS, Javascript.