Методи оптимізації та дослідження операції(ПМ)

Optimization methods and operation research

Більшість важливих задач математичного аналізу, геометрії, математичної фізики і техніки зводяться до диференціальних, інтегральних і інтегро-диференціальних рівнянь, є нерозв’язними в скінченному вигляді чи в квадратурах. В зв’язку з чим виникла потреба в застосуванні наближених методів розв’язання відповідних задач. Вироблення навиків застосування цих методів на практиці – є ключовим завданням дисципліни "Методи обчислень". Під час вивчення даної дисципліни студенти здобудуть знання, які допоможуть застосовувати сучасні розробки в напрямку моделювання процесів та систем, що застосовуються в різних сферах діяльності.

Most of the important tasks of mathematical analysis, geometry, mathematical physics and technology are reduced to differential, integral and integro-differential equations, are unsolvable in finite form or in quadratures. In connection with this, there was a need for the application of approximate methods for solving the corresponding problems. Developing the skills of applying these methods in practice is a key task of the discipline "Methods of calculation". During the study of this discipline, students will gain knowledge that will help to apply modern developments in the direction of modeling processes and systems used in various fields of activity.