Цифрові трансформації та інноваційні технології в економіці

За ініціативи Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі (Республіка Польща) і приватного закладу вищої освіти «Харківський технологічний університет «ШАГ» (Україна) при підтримці МОН України та партнерів  14 березня 2024 року о 13.00 за українським часом відбудеться  Міжнародна науково-практична конференція «Цифрові трансформації та інноваційні технології в економіці».

До участі в конференції запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники, молоді вчені, здобувачі освіти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Мета конференції – обмін інформацією і досвідом щодо використання сучасних цифрових трансформацій та інноваційних технологій в економіці в процесі підготовки здобувачів освіти всіх рівнів в контексті інтеграції України в європейський освітній простір.

Напрями роботи конференції:

1. Стратегічне управління підприємствами на засадах сталого розвитку з використанням інноваційних технологій управління економічними суб'єктами.
  2. Трансформації та інновації в контексті наслідків повномасштабного російського вторгнення в Україну з перспективами відбудови в післявоєнний час.
  3. Організація освітнього процесу при підготовці кадрів в сучасних умовах: основні тенденції й особливості організації навчання з використанням сучасних цифрових трансформацій та інноваційних технологій.
  4. Лідерство в умовах цифрової трансформації, нові компетенції та підходи до керування персоналом: формування soft skills як необхідний компонент забезпечення конкурентоспроможності здобувачів освіти.
  5. Розвиток професійної майстерності сучасних фахівців в процесі безперервної освіти.

Участь у конференції безкоштовна!

Матеріали надіслати до 10 березня 2024 року.

Заявка та вимоги до оформлення матеріалів додаються.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters