Сучасні тенденції підвищення якості освіти

З 17 до 19 серпня 2022 року Національний екологонатуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національною академією педагогічних наук України, Національною академією наук вищої освіти України, ГО «Спілка освітян України» проводить Всеукраїнську науково-педагогічну конференцію «Сучасні тенденції підвищення якості освіти».

До участі в заході запрошуються педагогічні працівники закладів загальної середньої, позашкільної та вищої освіти. Форма проведення - змішана (офлайн та онлайн-марафон на дистанційній платформі НЕНЦ)

Для участі в конференції просимо до 16 серпня пройти реєстрацію

Програма конференції та детальна інформація про підключення до заходу будуть розміщені на сайті НЕНЦ у розділі «Серпнева конференція».

Тези статей, які друкуватимуться у науково-педагогічному журналі «Освітній фактор», надсилати до 05 серпня на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактна особа: (044) 430-04-91, (067) 799-87-46 (Вікторія Кліменко); e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters