Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців умовах сьогодення

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 12-13 жовтня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців умовах сьогодення».

Організаторами конференції є: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Навчально-науковий інститут неперервної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», Природничо-гуманітарний університет імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща), Фундація V4SPORT (Вроцлав, Польща), Всеукраїнський центр здоров'я населення «Спорт для всіх», Громадська організація «UkraineActive», Громадська організація «Рух Олександра Педана <<JuniorS>>.

Місія конференції реалізація наукових досліджень з питань удосконалення професійних компетентностей фахівців та підвищення їх кваліфікації відповідно до нових реформ у галузі освіти. Для участі у конференції просимо обов'язково зареєструватися до 12.10.2023 р.

У програмі конференції передбачено: презентації, тренінги та майстер-класи підвищення кваліфікації, онлайн-трансляції, обговорення, відеоуроки та відеолекції, знайомство із організаторами, спікерами та тренерами.

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсних центрів, вчителів викладачів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Участь у конференції у якості слухача безоплатна. Початок 12 та 13 жовтня о 10.00. За бажанням учасники зможуть опублікувати тези доповідей, отримати сертифікат учасника конференції, сертифікат про підвищення кваліфікації на 6 години / 0,2 ЄКТС або сертифікат про підвищення кваліфікації на 15 годин / 0,5 ЄКТС.

Детальна інформація щодо участі та напрямків роботи конференції в інформаційному листі (додаток) та за покликанням

Довідки за телефонами: +38 (097) 842-32-67 - Галина Анатоліївна Коломоєць; +38(096) 984-10-30 - Тетяна Анатоліївна Малечко.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters