Науково-педагогічне стажування у Вищій Школі Менеджменту Інформаційних систем

International Science Group та Вища Школа Менеджменту Інформаційних систем (ISMA) (Riga, Latvia) запрошує науково-педагогічних працівників, докторантів та аспірантів долучитися до науково-педагогічного стажування «Теоретичні основи викладання в сучасних умовах»

Навчальне навантаження стажування склалає 5 кредитів (180 год.) та включає наступні модулі:

1. Міждисциплінарний підхід до побудови навчальних програм (лекції, консультації, дискусії, тренінги, тести). Форма перевірки – залік. (40 год.).

2. Стратегічний підхід до віддаленого навчання – напрацювання ЄС (лекції, консультації, дискусії, тренінги, тести). Форма перевірки – залік. (40 год.).

3. Освітні проекти та європейській досвід (лекції, консультації, дискусії, тренінги, тести). Форма перевірки – залік. (40 год.).

Практична частина:

До модулю 1. Вивчення європейського підходу до створення описової бази навчальної дисципліни та адаптація українських матеріалів

до європейських стандартів (20 год.).

До модулю 2. Адаптація стратегії віддаленого освіти ЄС до української моделі (20 год.).

До модулю 3. Перенесення європейського досвіду через освітні проекти ЄС (20 год.)

Всі учасники отримують сертифікати про проходження науково-педагогічного стажування.

Мінімальна кількість учасників у групі, для того, щоб стажування відбулося – 10 осіб.

Вартість участі в стажуванні становить 110 євро в гривневому еквіваленті за курсом на момент оплати.

Детальнiше про стажування за посиланням: https://www.isma.lv/ru/nauka/nauchno-pedagogicheskie-stazhirovki?utm_source=eSputnik-promo&utm_medium=email&utm_campaign=Naukovo_%E2%80%94_pedagog%D1%96chne_stazhuvannja_v_EhS_-_110_evro&utm_content=763891497

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters