Modelling in Water Engineering for Solving Current and Future Issues

З метою сприяння розвитку інтелектуального потенціалу молодих науковців, підтримки їх науково-технічної творчої діяльності, заохочення їхнього інтересу до дослідницької роботи, пов’язаної із сучасними водними проблеми у світі та в Україні і стимулювання їх до використання математичного моделювання та англійської мови в навчанні та науковій роботі оголошується університетський конкурс наукових робіт молодих науковців «Modelling in Water Engineering for Solving Current and Future Issues».

Умови участі у конкурсі: У конкурсі можуть брати участь здобувачі вищої освіти та аспіранти НУВГП всіх спеціальностей незалежно від курсу навчання.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати архівний файл, що буде містити анкету учасника (додаток 1) або учасників (не більше 2), описову та практичну частини  наукової роботи до 14 червня 2024 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши в темі листа «Modelling in Water Engineering»

Від одного учасника (учасників) на конкурс приймається одна робота.

Конкурсна наукова робота виконується лише англійською мовою.

Тематика студентських наукових робіт повинна стосуватися різноманітних водних питань, таких як:

• оцінка та охорона водних ресурсів;
  • управління водними ресурсами;
  • водопостачання та водовідведення;
  • гідравліка відкритих та закритих потоків;
  • автоматизація процесів та систем, водна інженерія;
  • гідроенергетика тощо.

Вимоги до оформлення конкурсних студентських наукових робіт

Роботи повинні містити як описову частину, так і практичну.

Описова частина не повинна перевищувати 1 д.а. (24 сторінки) формату А4 друкованого тексту (шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1.5, поля ліве 3.0 см, інші по 2.0 см) та містити титульну сторінку (додаток 2), анотацію, зміст, вступ, змістові розділи з описом проблеми та аналізом отриманих результатів, висновки, список літератури. Оформлення списку використаної літератури повинно відповідати вимогам ДCTУ 8302: 2015 «Бi6лioгpaфiчне посилання. Загальні положення та правила складання».

Практична частина повинна містити файли програми, в якій виконувалося моделювання, пов’язане з висвітленою в описовій частині проблемою.

Роботи, які не відповідають вимогам, розглядатися не будуть. При виникненні будь-яких питань звертайтеся до Галич Оксани Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters