ІІІ Міжнародна наукова конференція «Інноваційні технології у розвитку сучасного суспільства»

НУ «Львівська політехніка» запрошує  науковців, аспірантів та докторантів, здобувачів вищої освіти, фахівців з інноваційних та інформаційних технологій взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної наукової конференції «Інноваційні технології у розвитку сучасного суспільства», яка відбудеться 7-8 жовтня 2021 року.

Співорганізатори конференції: Вища технічна школа в Катовіцах (Польща), Економічний університет у Кракові (Польща), Економічний університет у Вроцлаві (Польща), Лодзинський університет (Польща), Державний Жешувський університет (Польща), Державна вища техніко-економічна школа  ім. Кс. Броніслава Маркевіча (Польща), Краківська політехніка імені Тадеуша Костюшка (Польща), Університет Матея Бела (Словаччина).

Секції конференції:

Секція 1. Інноваційні ІТ-технології.

Секція 2. Інновації в економіці, фінансах і маркетингу.

Секція 3. Сучасні освітні технології вищої освіти.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Обсяг тез  - до 4 сторінок (зі списком використаних джерел). Тези доповідей повинні відповідати науковій тематиці секцій та можуть бути підготовлені одним або декількома авторами.

Заявку (форма додається) та тези доповідей необхідно надіслати до 20 вересня 2021 р. на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З умовами участі у конференції та вимогами до оформлення матеріалів можна ознайомитися з прикріпленого інформаційного листа.

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів