ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Довкілля. Енергозбереження»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Екологія. Довкілля. Енергозбереження», яка відбудеться з 2 по 3 грудня 2021 року на базі кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, Україна)

ОБОВЯЗКОВОЮ УМОВОЮ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ Є:

реєстрація за посиланням https://forms.gle/4VzGqBrANiS1DSz46 або на сторінці Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у розділі «Події». До електронної реєстраційної форми обов’язковим є прикріплення тез конференції (оформлених згідно вимог) та копії квитанції про сплату оргвнеску.

УВАГА! Матеріали конференції приймаються лише під час реєстрації у Google-формі

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН подачі матеріалів конференції – 19 листопада 2021 року

Оргвнесок сплачується в національній валюті України в розмірі: онлайн участь – 150 грн.

Електронне мережеве видання збірника тез, яке пройде редакційно-видавниче опрацювання з присвоєнням номера ISBN, буде виставлено на сайті конференції у вільному доступі формату PDF та проіндексоване у Google-Scholar.

Паперовий варіант збірника тез друкуватись не буде.

Оргвнесок за одну роботу і участь у конференції включає:

- інформаційні послуги;

- реєстрацію та консультативні послуги;

- підготовку до початку роботи конференції електронного варіанту збірника тез доповідей та програми конференції;

- презентацію наукових матеріалів  на секції або на пленарному засіданні.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

Матеріали можуть бути підготовлені українською або англійською мовами. Текст необхідно готувати в редакторі Microsoft Word 2003 (.doc).

Для вчасного формування програми і збірника матеріалів просимо Вас до 20 листопада 2020 р. надіслати матеріали обсягом 3–4 повних сторінки (включаючи рисунки і таблиці). Текст статті друкується у редакторі Microsoft Word на аркуші формату А4 (297х210 мм), номери сторінок не проставляти, шрифт "Times New Roman", 14 pt через один інтервал без ущільнення тексту та переносів. Поля – 25 мм з усіх сторін. Рисунки подавати за текстом й окремим файлом у текстовому редакторі Word for Windows або у редакторі Corel DRAW. Текст матеріалів доповіді надсилається одним файлом, названим прізвищем першого автора (латиницею), електронною поштою.

УДК… – лівий крайній кут (14пт); Ініціали та прізвища авторів, учений ступінь, установа, місто, країна – посередині (14 пт., курсив).

НАЗВА СТАТТІ – посередині великими літерами  (16 пт, жирний).

Основний текст – 14 пт.

Література – посередині (14 пт., курсив).

Матеріали, оформлені з порушенням цих вимог прийматися не будуть.

Детальніше в доданому файлі.

Читайте нас також:

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters