І Міжнародний науковий чемпіонат країн Європи, Азії та Африки

The International Historical Biographical Institute (Dubai ­ – New York – Rome – Burgas - Jerusalem – Beijing) запрошує керівників закладів освіти і науки, наукових та науково-педагогічних працівників взяти участь у I Міжнародному Науковому Чемпіонаті Країн Європи, Азії та Африки у Дубаї.

Ви подаєте свої наукові статті  з будь-яких наукових напрямків за відповідною формою в одиночному або командному заліку (декілька співавторів) англійською, українською, російською, польською, іспанською, німецькою або турецькою мовами. Міжнародна експертна суддівська комісія з авторитетних вчених оцінить їх за бальною системою та визначить переможців відповідно до галузей наук.

Реєстрація  та подача наукових статей до 15 січня 2023 року через  офіційну електронну пошту Інституту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галузь науки або науковий напрямок: Міжнародні наукові змагання включають в себе можливість подати статтю за будь-якою сферою науки або науковим напрямком.

Форма участі: дистанційна.

Тривалість наукових змагань: з 1 лютого до 28 лютого 2023 року.

Нагородження переможців: 20-25 березня 2023 року.

Що дає вам участь в  Міжнародному Науковому Чемпіонаті?

• Звання Чемпіона / Срібного чи Бронзового Призера з Науки Країн Європи, Азії та Африки на І Міжнародному Науковому Чемпіонаті Країн Європи, Азії та Африки у Дубаї, 2023.
  • Просування вашого університету у Міжнародних рейтингах.
  • Лідерство у Вашому науковому напрямку чи галузі науки.
  • Виконання пунктів 10 і 14  Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності.

Статті будуть опубліковані та розміщені в міжнародних наукометричних базах, зокрема, Web of Science та Scopus.

Витрати науково-педагогічних працівників для участі в Міжнародних наукових змаганнях складають 50 EUR реєстраційного внеску.

Правила чемпіонату та вимоги до оформлення матеріалів додаються.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters