Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції

Вельмишановні колеги та здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо Вас взяти участь в XІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції», що відбудеться 12 травня 2022 р. на базі кафедри менеджменту Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне (в онлайн режимі на платформі Google Meet).

Робота конференції здійснюватиметься за такими напрямами (секціями):

1. Сучасні тренди менеджменту, маркетингу та публічного управління в контексті євроінтеграції.
  2. Економічний розвиток країн, регіонів та суб’єктів господарювання в умовах глобалізації.
  3. Актуальні проблеми обліку, контролю, аналізу та фінансів в умовах інформаційного суспільства.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська, польська.

Організаційний внесок – 150 грн. Зазначені кошти будуть використані для відшкодування організаційних та видавничих витрат.

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі в конференції необхідно до 5 травня 2022 р. надіслати тези, заявку та квитанцію про сплату організаційного внеску на адресу відповідальних секретарів секцій:

Секція 1 – доцент кафедри маркетингу Оплачко Ірина Олександрівна – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Секція 2 – доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва Самолюк Наталія Миколаївна – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Секція 3 – доцент кафедри фінансів та економічної безпеки Семенюк Катерина Миколаївна  –

Зворотне повідомлення про отримання Вашого листа буде надіслано впродовж трьох робочих днів. Після проведення конференції кожному автору буде розіслано електронний збірник тез та сканований варіант сертифікату (за потреби) на електронну адресу, зазначену в заявці учасника. Електронний збірник матеріалів конференції буде розміщено в цифровому репозиторії НУВГП.

Тези здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» подаються обов’язково із зазначенням наукового керівника. Тези здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» можуть бути надруковані лише в співавторстві з науковим керівником.

Платіжні реквізити для сплати оргвнеску:

ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів», UA083052990000026000040702521 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», ЄДРПОУ 39291240. Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога на організацію та проведення конференції – П.І.Б. учасника.

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters