Захисти дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук

11 травня 2021 року у Національному університеті водного господарства та природокористування ауд. 752 корпус №7 дбвіудеться публічний захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 03.00.16 – екологі

Об 10 годині

Цьось Оксани Олександрівни, старшого викладача кафедри екології та охорони навколишнього середовища Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Назва дисертації: «Фітоіндикація в системі моніторингу екологічного стану приток верхів’я р. Прип’ять».

Офіційні опоненти: Пічура Віталій Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології та сталого розвитку ім. професора Ю. В. Пилипенка Херсонського державного аграрно-економічного університету;

Бєдункова Ольга Олександрівна, доктор біологічних наук, професор кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Національного університету водного господарства та природокористування.

О 14 годині

Копилової Ольги Михайлівни, провідного інженера відділу охорони навколишнього природного середовища та природних ресурсів Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства “Рівнеоблводоканал”.

Назва дисертації: «Екологічний моніторинг порушених водних екосистем (на прикладі р. Стир)».

Науковий керівник: Вознюк Наталія Миколаївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Національного університету водного господарства та природокористування.

Офіційні опоненти: Романчук Людмила Донатівна, доктор сільськогосподарських наук, професор, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку  Поліського національного університету;

Мудрак Олександр Васильович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології, природничих та математичних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

12 травня об 11 годині,  752 корпус №7 дбвіудеться публічний захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю: 06.01.03 – агроґрунтознавство і агрофізика

Крупко Галини Дмитрівни, головного інженера-ґрунтознавця Рівненської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України».

Назва дисертації: «Вплив антропогенезу на зміну властивостей дерново-підзолистих ґрунтів зони Західного Полісся».

Науковий керівник: Лико Сергій Михайлович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, професор кафедри екології, географії та туризму Рівненського державного гуманітарного університету.

Офіційні опоненти: Філон Василь Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри агрохімії Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва;

Фурманець Олег Анатолійович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Національного університету водного господарства та природокористування.