27 січня 2020 року у Національному університеті водного господарства та природокористування ауд. 752 корпус №7 відбудеться публічний захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 03.00.16 – екологія:

Прикріплені файли

об 10.00 годині

Головко Оксани Вікторівни, начальника науково-дослідного сектору Національного природного парку «Дермансько-Острозький».

Назва дисертації «Міграція та перерозподіл 137Cs в екосистемах боліт Західного Полісся України».

Науковий керівник: Орлов Олександр Олександрович, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, старший науковий співробітник Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України».

Офіційні опоненти:

Клименко Олександр Миколайович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, Національного університету водного господарства та природокористування;

Курбет Тетяна Володимирівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри екології Державного університету «Житомирська політехніка».

об 14.00 годині

Стрельчук Людмили Михайлівни, асистента кафедри лісового та садового-паркового господарства ДВНЗ «Херсонський аграрний державний університет»,

Назва дисертації «Еколого-біологічні особливості збереження та відтворення полезахисних лісових насаджень Північного Причорномор’я».

Науковий керівник: Мудрак Олександр Васильович, доктор сільськогосподарських наук, професор,завідувач кафедри екології, природничих та математичних наукКВНЗ “Вінницька академія неперервної освіти”.

Офіційні опоненти: Лавров Віталій Васильович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри загальної екології та екотрофології Білоцерківського національного аграрного університету;

Нейко Ігор Степанович, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник державного підприємства “Вінницька лісова науково-дослідна станція Українського ордена “Знак пошани” науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації імені Г.М. Висоцького, заступник директора.