Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук

7 жовтня 2020 року об 11.00 год. в Національному університеті водного господарства та природокористування ауд. 752 корпус №7 відбудеться публічний захист дисертації

Золотарьової Іванни Богданівни, провідного інженера технічного відділу Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, аспіранта (за держзамовленням без відриву від виробництва)  кафедри екології, технології захисту, охорони навколишнього середовища та лісового господарства Національного університету водного господарства та природокористування, на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 03.00.16 – екологія.

Прикріплені файли

Назва дисертації:

«Оцінювання еколого-агромеліоративного стану осушуваних ґрунтів Львівської області»

Науковий керівник:

Прищепа Алла Миколаївна - кандидат сільськогосподарських наук, професор,  директор навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою Національного університету водного господарства та природокористування.

Офіційні опоненти:

Пічура Віталій Іванович - доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології та сталого розвитку ім. професора Ю.В. Пилипенка Херсонського аграрного державного університету;

Рибак Віктор Валерійович - кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри  екології Хмельницького національного університету.