Засідання спецради 14 червня 2024 р.

14 червня 2024 року відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради Д 47.104.03.

Захист дисертації Гарнаги Олександра Миколайовича на тему «Державне регулювання економічних процесів землекористування в Україні» (за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством) відбудеться «14» червня 2024 року о 12-00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 47.104.03 у Національному університеті водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 102.

Науковий консультант: Савіна Наталія Борисівна, доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків  Національного університету водного господарства та природокористування.

Офіційні опоненти: Данько Юрій Іванович, доктор економічних наук, професор, проректор з наукової та міжнародної діяльності Сумського національного аграрного університету; Коваль Віктор Васильович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри управління підприємницькою та туристичною діяльністю Ізмаїльського державного гуманітарного університету; Несененко Павло Петрович, доктор економічних наук, доцент, доцент кафедри загальної економічної теорії та економічної політики Одеського національного економічного університету.

Дисертація Гарнаги Олександра Миколайовича

Реферат

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення докторської дисертації Гарнаги Олександра Миколайовича

Відгук офіційного опонента д.е.н., професора Данька Юрія Івановича