УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

Університет має потужну матеріально-технічну базу, яка відповідає сучасним вимогам підготовки фахівців як українців, так і іноземців. В університеті для проживання всіх студентів, а також іноземців є 8 гуртожитків, загальна площа яких складає 50273 кв. м.

 

Віртуальний тур кімнатами гуртожитка ви можете знайти за посиланням.

 

Усі здобувачі вищої освіти, які цього потребують, забезпечуються гуртожитком. Поселення вступників і студентів проводиться відповідно до затвердженого «Положення про порядок поселення (переселення, виселення) студентів та аспірантів (докторантів) університету в гуртожитки студентського містечка НУВГП». Абітурієнтів, які потребують поселення в гуртожиток, під час вступу забезпечують належними умовами проживання. Всього в університеті 8 гуртожитків з кімнатами для занять і відпочинку, відповідно обладнаними спортивними, душовими кімнатами, кафе, бібліотеками.

В кімнатах гуртожитку студенти проживають по 2 особи. Після поселення в гуртожиток, студент отримує список майна і перепустку. У користування студенту надається спальне місце, посуд першої необхідності, а також постільна білизна, штори, книжкові полиці та інше. Речі зі списку майна слід використовувати дбайливо, а після користування – повернути згідно переліку.

Іноземні студенти ознайомлюються з правилами проживання в гуртожитку як українською так і відповідною іноземною мовою.

Згідно «Положення про студентський гуртожиток НУВГП», для поселення іноземному студенту необхідно:

1. Отримати направлення на поселення.
2. В дирекції студмістечка укласти договір на проживання.
3. Сплатити за проживання.
4. Отримати перепустку до гуртожитку.
5. В дирекції студмістечка отримати ордер на поселення.
6. Пройти медичне обстеження.

Крім того, студенти заочної форми навчання, на період заліково-екзаменаційних сесій, також мають можливість проживати у гуртожитках університету.

Студентам, які проживають у гуртожитках, окрім організації належного побуту, відпочинку і дозвілля, створено в університеті систему безпеки.

Для цього на території університету та студентського містечка несуть цілодобову вахту працівники служби охорони університету, які забезпечують безпеку і правопорядок.

Підвищено рівень дієвої взаємодії із співробітниками УДМС України в Рівненській області, які регулярно проводять роз’яснювальні бесіди-зустрічі з іноземцями, а також забезпечують своєчасне інформування з питань дотримання ними чинного законодавства України. Це дозволяє скоротити кількість порушень, пов’язаних із недотриманням норм чинного законодавства, яке регламентує перебування іноземців на території України. Крім того, територія, на якій знаходиться студентське містечко, входить до маршруту патрулювання Національної поліції України, що здійснює нагляд за охороною громадського порядку та безпеки, боротьбу з правопорушеннями на вулицях, площах, в парках м. Рівне.

Із метою посилення ролі студентського самоврядування та забезпечення дотримання правил внутрішнього розпорядку іноземними студентами і безпеки проживання їх в гуртожитках, співробітники Центру міжнародного співробітництва та освіти проводять зібрання зі студентами, які користуються повагою та авторитетом серед товаришів і можуть здійснювати належний виховний вплив; старостами кімнат та поверхів.

Системна і планова виховна робота, а також постійний контроль за нею з боку керівництва університету, дозволяє забезпечити ефективну участь студентів-іноземців в навчальному процесі, мінімізувати ситуації, що можуть призвести до їх відрахування за невиконання умов контракту та скоєння правопорушень.

Підписати договір найму в офісі керівника університетського кампусу (гуртожиток № 6).

Всі платежі за Договором здійснюються відповідно Наказу НУВГП "Про встановлення вартості проживання у кімнатах із покращеними умовами проживання" № 596 від 25.09.2018 р. в національній валюті України або доларах США за курсом Національного банку України в день сплати.

Реквізити для оплати в національній валюті України:

Отримувач: Національний університет водного господарства та природокористування

ЄДРПОУ: 02071116

UA388201720313281002202013871

Банк отримувача: ДКСУ м. Київ

Призначення платежу*: плата за проживання в гуртожитку ПІБ, гуртожиток №___, кімната №___  згідно договору №________ від "____" _________ 20__ р.

Реквізити для оплати в іноземній валюті (за кордоном):

Назва отримувача/Name of the beneficiary:

NUWMRU (National University of Water Management and Nature Resources Use)

Адреса/Address: Soborna str., 11, 33028 Rivne, Ukraine

Номер рахунку отримувача/Bank account number of the beneficiary (recipient):

UA903223130000025307000000046

Назва банку отримувача/Bank name of the beneficiary (recipient):

SWIFT: EXBSUAUXRIV

JSC STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE

UKREXIMBANK, UKRAINE, RIVNE BRANCH, 2 SOBORNA STR., RІVNE, UKRAINE

Назва банку-кореспондента/Name of correspondent:

DEUTSCHЕ BANK TRUST COMPANY AMERICAS, NEW YORK,USA

SWIFT: BKTRUS33

Correspondent account number: 04094227

АБО/OR

СITIBANK N.A., NEW YORK

SWIFT: CITIUS33

Сorrespondent account number: 36083522

 Призначення платежу/Purpose of payment: The payment for dormitory accommodation Name Surname according to the agreement № ____ from "____" _________ 20__ year".

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування