Вступні іспити в магістратуру

У 2024 році процедура вступу до магістратури буде подібною до процедури минулого року. Вступ для здобуття ступеня магістра передбачає складання:

- єдиного вступного іспиту (ЄВІ), що складається з двох обов'язкових блоків (тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови);

- єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) або фахового іспиту.

Тут необхідно уточнити, що відповідно до проєкту Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році, ЄВІ буде обов’язковим для всіх спеціальностей, а от ЄФВВ – тільки для спеціальностей галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка» (крім спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 12 «Інформаційні технології», 24 «Сфера обслуговування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини». Всі інші спеціальності замість ЄФВВ будуть складати фахові іспити в університеті.

Перелік спеціальностей НУВГП, вступ на які передбачає складання ЄФВВ:

011 Освітні, педагогічні науки

028 Менеджмент соціокультурної діяльності

051 Економіка

053 Психологія

071 Облік і оподаткування

072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

073 Менеджмент

075 Маркетинг

076 Підприємництво та торгівля

081 Право

122 Комп’ютерні науки

123 Комп’ютерна інженерія

126 Інформаційні системи та технології

242 Туризм та рекреація

281 Публічне управління та адміністрування

292 Міжнародні економічні відносини

У 2024 році приймаються результати ЄВІ 2023 або 2024 років та ЄФВВ виключно 2024 року.

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план проведення цих вступних іспитів. Відповідно до якого:

• реєстрація абітурієнтів для участі у ЄВІ та ЄФВВ розпочнеться 7 травня і триватиме до 29 травня. Зареєструватися для проходження ЄВІ та ЄФВВ можливо лише в приймальних комісіях закладів вищої освіти;

• до 17 червня всі зареєстровані учасники основної сесії іспитів отримають у своєму Кабінеті вступника запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування;

• основна сесія ЗНО в магістратуру розпочнеться 24 червня і триватиме до 15 липня;

• отримання інформації про результати основної сесії на персональних сторінках учасників тестування - до 20 липня;

• реєстрація учасників ЄВІ та ЄФВВ для проходження іспитів під час додаткової сесії відбудеться з 17 до 21 червня;

• до 26 липня вступники отримають запрошення на додаткову сесію;

• додаткова сесія ЗНО в магістратуру розпочнеться 31 липня і триватиме до 14 серпня;

• отримання інформації про результати додаткової сесії на персональних сторінках учасників тестування - до 20 серпня.

Фахові іспити, які проводить університет, відповідно до проєкту Порядку прийому, відбудуться в два етапи:

• з 17 по 28 липня (включно) - для осіб, які претендують на місця державного замовлення;

• з 31 липня до 10 серпня - для осіб, які беруть участь у конкурсному відборі виключно на місця кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Щорічно наш університет здійснює якісну підготовку майбутніх вступників до ЄВІ. Реєстрація на ці курси відбудеться в березні 2024 року.

Також підготуватися до вступних іспитів у магістратуру можливо самостійно на сайті ЗНО-ОНЛАЙН. Тут розміщені всі тести, що складалися вступниками до магістратури в попередні роки:

тести навчальної компетентності,

тести з права,

тести з іноземних мов (англійськоїіспанськоїнімецької та французької).

Також сервіс містить зразки завдань, які будуть запропоновані учасникам ЄФВВ залежно від спеціальності, на яку вступають абітурієнти.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується вступникам під час проходження реальних магістерських тестів.

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters