Реєстрація для проходження творчих конкурсів

Реєстрація на творчі конкурси буде проходити З 01 червня по 17 липня 2022 року за цим посиланням.

На вказану Вами під час реєстрації електронну пошту буде надісланий розклад проведення творчого конкурсу з інструкцією подальших дій.

Творчі конкурси в університеті для осіб які претендують на місця державного замовлення будуть проходити в період з 01 липня по 18 липня 2022 року

ТВОРЧИЙ КОНКУРС із спеціальності 191 "Архітектура та містобудування" проводиться в дві сесії (РИСУНОК та КРЕСЛЕННЯ).

ТВОРЧИЙ КОНКУРС із спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" включає в себе легкоатлетичні вправи і нормативи, які відображають рівень фізичної підготовленості вступників і складається з дисциплін шкільної програми, схваленої для використання в загальноосвітніх навчальних закладах освіти  та завдань для державної підсумкової атестації з фізичної культури.

З програмами творчих конкурсів можливо ознайомитись на сторінці https://start.nuwm.edu.ua/prohramy-vstupnykh-vyprobuvan.

У творчих конкурсах мають право брати участь особи, які здобули документ про повну загальну середню освіту або завершують її здобуття до 10 липня, що підтверджується довідкою відповідного закладу освіти.

Документи, які подаються до початку проведення творчого конкурсу:

• копія документа, що посвідчує особу;
  • фотокартка розміром 3 х 4 см;
  • копія документа про повну загальну середню освіту або довідка закладу освіти про завершення здобуття повної загальної середньої освіти (у разі відсутності інформації про здобутий документ про повну загальну середню освіту в ЄДЕБО).
  • додатково вступники подають медичну довідку за формою 086/о для участі у творчому конкурсі за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт»

З розкладом проведення творчих конкурсів можливо ознайомитися за посиланням: https://start.nuwm.edu.ua/rozklad-vstupnykh-vyprobuvan

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters