Запрошуємо на благодійний турнір з міні-футболу!

В наступну суботу, 11 грудня на 11.00 запрошуємо вас прийти в спортзал ЗОШ №27 і повболівати за найкращих футболістів Рівного! Чому вони найкращі? Бо зберуться разом, щоб зібрати кошти для ліків дітям в онкоцентрі! Деякі з них будуть грати попри втому, травми та не дуже молодий вік.

Серед учасників: збірна команда ПЛАСТ-НУВГП, команди Національної гвардії, Городищенської колонії, Патрульної поліції, Лікарі РОДЛ, затяті футболісти Рівненські олені, Семінаристи Рівненської семінарії ПЦУ, збірна команда Лікарняні клоуни-Rivne_redblack.

Кожна команда внесе 1000 гривень за участь в турнірі, також усі глядачі зможуть зробити пожертви під час турніру. Ці кошти будуть використані на придбання кровоспинних ліків для онкохворих дітей. Деталі тут

Близько 20 дітей, які проходять зараз лікування в онкоцентрі мріють бути дома. Якщо бути абсолютно відвертими, то і подарунків вони не чекають так, як повернення додому. Щоб повернутися додому з перемогою, дітям потрібна допомога ліками, а саме препарат Октаплекс.

На даний час потрібно зібрати 65 тисяч гривень, щоб забезпечити маленьких пацієнтів онкоцентру вкрай важливими ліками.

Якщо Ви не можете прийти безпосередньо на турнір, пожертву можна зробити он-лайн.

� КАРТА фонду «Скарбниця Надії»

№ 4246 0010 0292 7428 призначення платежу – добровільна пожертва на Октаплекс

�КБ "Приватбанк”

IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

Призначення платежу – добровільна пожертва на Октаплекс

� Для пожертв з-за кордону та по Україні заходьте по цьому посиланню та натискайте кнопку Допомогти

� Для власників карток Монобанк в розділі «Платіж по IBAN», треба набрати IBAN UA84 305299 00000 26002010701895 фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

�Звіти фонду тут

#РазомМожемоБільше

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters