XIV Європейський Економічний Форум - Лодзь 2021 рік

Коли: 27-29 жовтня 2021 року

Де: Готель VH Andel's, Лодзь

Форма: гібридна - традиційні, стаціонарні наради в поєднанні з онлайн-трансляцією

Реєстрація: до 27 жовтня на https://elodzkie.pl/wydarzenia/xiv-europejskie-forum-gospodarcze-lodzkie-2021.  Участь у заході безкоштовна!

Веб-сайт події: www.forum.lodzkie.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lodzkie4business/

Тема: більше 35 дискусійних панелей на теми: інновації та технології, бізнес та фінанси, економіка та суспільство, підприємництво та розвиток.

Кого запрошуємо: малі та середні компанії; міжнародні корпорації; представники місцевого самоврядування та уряду; організації бізнес-середовища; науковці; студенти.

Знання, бізнес, практика!

Лодзинське воєводство - один з регіонів країни, що найбільш динамічно розвивається. Минулого року, незважаючи на пандемію, в Лодзинській спеціальній економічній зоні 38 компаній інвестували суму близько1,7 млрд злотих. Однак, нова ситуація поставила перед бізнесом особливі виклики. Як долати ці нестабільні часи? які галузі економіки розвиватимуться? - це питання, на які ми будемо шукати відповіді під час дискусій XIV Європейського Економічного Форуму - Лодзь 2021 рік. Лодзинське воєводство знову стане головним центром економічної думки, місцем для цікавих та мотивуючих зустрічей. Захід стане чудовою можливістю для творчої дискусії та натхненням для реалізації амбітних починань.

Європейський Економічний Форум - це цікаві теми, кілька десятків чудових лекторів зі світу бізнесу, науки та місцевого самоврядування. Форум також стане місцем цікавих зустрічей для піонерів та новаторів з різних галузей промисловості, а тематична різноманітність та знамениті гості зроблять захід чудовим місцем для захоплюючих бесід та обміну досвідом.

Ми зосередимось на логістиці та транспорті. Лодзинське воєводство з його чудовим географічним розташуванням стало міцною базою для Польщі в цій галузі. Сюди інвестують відомі вітчизняні та зарубіжні компанії.

Останній період - час динамічного розвитку нових технологій для нашого воєводства. Під час заходу ми також присвятимо багато часу і цим питанням. Розглянемо також питання інновацій та дослідницьких робіт.

Форум - це розмови, відкритість до нового та сучасного мислення в бізнесі. Запрошуємо Вас взяти активну участь у XIV Європейському Економічному Форумі - Лодзь 2021 року.

Знання

• Як вийти на іноземні ринки?
  • Як керувати компанією та як її розвивати?
  • Якою фінансовою підтримкою ви можете скористатися?

Інспірація

• Ви досягли успіху і хочете поділитися своїм досвідом?
  • Послухайте історії відомих бізнесменів.
  • У Вас є ідея, але Ви не знаєте, як її реалізувати?
  • Візьміть участь у мотиваційних лекціях. Надихайтесь!

Мережі

• Хочете познайомитися з новими діловими партнерами?
  • Налагодьте співпрацю з бізнесменами, науковцями та представниками місцевого самоврядування.
  • Шукаєте місце для зустрічі В2В?

Дискусійні панелі українською мовою доступні в Інтернеті:

• "Спортивні перлини воєводства - як створити спортивний та регіональний бренд?" 28 жовтня, о год. 14:00-15:00
  • "Посередництво, як інструмент оптимізації бізнесу" 28 жовтня, о год. 14:00-15:00
  • "Вода-клімат-економіка" 28 жовтня, о год. 17:00-18:00

Читайте нас також:

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters