Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 06.11.2023 р. № 21/08-1948 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році» та наказу НУВГП № 116 від 05.02.2024 р. в університеті оголошено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році, який триватиме з 4 по 31 березня 2024 року.

До участі у конкурсі запрошуються здобувачі вищої освіти першого та другого рівнів всіх ННІ.  Підготовлені наукові роботи мають бути пошуковими за своїм характером, направлені на вирішення актуальних питань сьогодення відповідно до переліку галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій), зазначених  у наказі МОН № 1179 від 05.11.2021 р. (Додаток 1 наказу № 116).

Електронні версії наукових робіт завантажуються учасниками через реєстраційну форму

У випадку, якщо студент має апробацію результатів проведених досліджень за темою наукової роботи (публікації статей, тез, патенти на винаходи), скани підтверджуючих документів можуть бути також завантажені до реєстраційної форми.

Детальні умови про проведення конкурсу (вимоги до оформлення наукових робіт, порядок його організації та проведення).

Сектор наукової роботи студентів

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters