Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу - складова сталого розвитку»

Здобувачі вищої освіти, аспіранти та молоді вчені університету мають можливість взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу - складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Організатори конкурсу: Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення.

Для участі у конкурсі конкурсант подає: 1) роботу (обсяг – 5-10 сторінок формату А4); 2) заявку на участь в конкурсі; 3) відскановану копію підписаної рецензії наукового керівника (якщо конкурсант не має наукового ступеня).

Робота має бути виконана самостійно та на відповідному науковому рівні.

Мова роботи - українська.

Вимоги до оформлення робіт – у прикріпленому файлі.

Термін подання конкурсних робіт – до 30 вересня 2021 року.

Контактні особи від організаційного комітету Конкурсу:

Сошников Антон Олександрович (тел.+380955031091, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.),

Читайте нас також:

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters