Всеукраїнська наукова конференція - Сучасні проблеми україністики та журналістики

26-27 травня 2022 р. в Національному університеті водного господарства та природокористування відбудеться Всеукраїнська наукова онлайн-конференція «Сучасні проблеми україністики та журналістики» за участю науковців, викладачів, практиків, аспірантів, студентів.

Організатор наукового форуму – кафедра журналістики та українознавства НУВГП.

Співорганізатори: ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Київський національний лінгвістичний університет, Рівненський державний гуманітарний університет.

Тематичні напрямки роботи конференції:

1. Історія і сучасні проблеми українського державотворення. Україна проти імперій.
  2. Проблеми української культури: історія і сьогодення. Феномен української культурної ідентичності.
  3. Проблеми сучасного українського мовознавства. Динаміка мовної ситуації в умовах російської агресії.
  4. Актуальні проблеми української журналістики. Професійні стандарти журналістики під час воєнного стану: теоретичні та практичні аспекти.

У рамках конференції відбудеться круглий стіл «Григорій Сковорода – філософ та мислитель», присвячений 300-річчю від дня його народження. Співорганізатор круглого столу – кафедра філософії НУВГП.

Інформація для учасників – у доданому інформаційному листі.

Для отримання доступу й участі в конференції без доповіді просимо заповнити реєстраційну форму: https://cutt.ly/MHZKNXf

Галина КЛИНОВА-ДАЦЮК,
кафедра журналістики та українознавства

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters