Відбудеться виставка робіт мистецької резиденції Contemporary art Rivne

28 серпня о 14:00 у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться виставка фінальних робіт мистецької резиденції Contemporary Art Rivne.

На заході  презентують результати спільної роботи художників і дослідників у Рівному.

Тема резиденції 2021 року «Вода. Часті питання» й протягом місяця фокусувалася на вивченні й мистецькому дослідженні водних ресурсів та водокористування у регіоні. Виставка фінальних робіт презентує результати взаємодії учасників та учасниць проєкту з міським та регіональним контекстом.

Мета резиденції привернути увагу до проблем екології, збереження водних ресурсів та історичної спадщини через створення наукової та  мистецької співпраці.

Учасники/ці резиденції: Аліна Хорольська, Анна Івченко, Антон Григоренко, Дар'я Пугачова, Євген Іваненко, Марія Майор, Турлюн Тамара, Клеменс Пул, Коршунов Євген, Наталія Громик, Олександр Населенко, Олександра Промська, Олександра Сиса, Петро Владіміров і Олександра Майборода, Анастасія Тинник, Богдана Давидюк, Вікторія Романчук, Іванка Бородіна, Василь Корбутяк, Павло Бенедюк, Володимир Сергачов

Команда проєкту: Олена Білик, Надія Голяка, Юлія Друктейніте, Ярослава Ковальчук, Олександра Погребняк, Анастасія Степанюк, Анна Тимошок, Олена Тинник, Дмитро Чепурний, Антон Шинкарук

Відкриттю виставки передуватиме екскурсія містом із серією презентацій site-specific проєктів та перформативних дій у просторі Рівного. Початок екскурсії й презентацій фінальних робіт робпочнеться об 11:00  28 серпня в Open Office, Го «Платформа взаємодій «Простір» (вул. Соборна 11, перший корпус НУВГП).

Відкриття виставки: 28 серпня 14:00 (виставкова зала краєзнавчого музею, другий поверх вул. Драгоманова, 19).

Виставка триватиме до 26 вересня. Вхід вільний.

Резиденція Contemporary Art Rivne відбувається за ініціативи Платформи взаємодій Простір  у партнерстві з Національним університетом водного господарства та природокористування за підтримки Українського культурного фонду.

*Матеріал підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатися з думкою автора.

Читайте нас також:

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters