Вебінар “Система опитування стейкхолдерів у ЗВО. Аналіз результатів та прийняття рішень”

Запрошуємо Вас приєднатися до вебінару на тему: "Система опитування стейкхолдерів у ЗВО. Аналіз результатів та прийняття рішень." Захід відбудеться 9 вересня 2021 року о 16:00 за участі Віктора Корбутяка, доцента, кандидата технічних наук, начальника відділу якості освіти НУВГП (м.Рівне) експерта Національного агентства забезпечення якості вищої освіти.

Детальний опис події ви можете знайти на нашому сайті: https://bit.ly/2WC3Rui. Також запрошуємо долучатися та ділитися нашою подією на Facebook: https://bit.ly/3yBkW4x. Чекатимемо вас 9 вересня 2021 року о 16:00  у зумі за покликанням https://us02web.zoom.us/j/85840582800.

Опитування стейкхолдерів у ЗВО є важливим інструментом забезпечення якості освіти. Дані, зібрані під час опитувань, дозволяють побачити сильні та слабкі сторони у діяльності ЗВО, зрозуміти причини тих чи інших проблем та сформувати найдоцільніший для конкретного ЗВО шлях розвитку. Усе це можливе лише за умови якісно складеного опитування. Саме про те, як перетворити опитування на дієвий інструмент забезпечення якості освіти, ми поговоримо 9 вересня о 16:00 під час нашого вебінару з Віктором Корбутяком. Віктор Корбутяк –  доцент, кандидат технічних наук, начальник відділу якості освіти Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), експерт Національного агентства забезпечення якості вищої освіти.

Під час вебінару, на прикладі системи опитування у Національному університеті водного господарства та природокористування, ми розглянемо такі питання:

– інституційна система анкетування;

– залучення здобувачів, НПП та психологів до створення та удосконалення анкет;

– види та способи опитування;

– використання результатів анкетування та прийняття рішень;

– напрями розвитку та вдосконалення системи анкетування.

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Покликання на реєстраційну форму: https://forms.gle/gDP8evqZXaSyFWQ9A 

 

Читайте нас також: 

            

 

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2021 Національний університет водного господарства та природокористування