Цикл стратегічних сесій Українські студії в славістиці: візуалізація

Шановні пані та панове!

Офіс підтримки вченого (далі – Офіс) здійснює діяльність, що спрямована на створення умов та можливостей для реалізації інтелектуального потенціалу громадян України у сфері науки та інновацій, організовує заходи та розробляє механізми впровадження ініціатив та проєктів, що спрямовані на популяризацію України на міжнародному рівні.

Команда Офісу у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Державним підприємством «Український державний центр міжнародної освіти» та Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту організовує цикл стратегічних сесій «Українські студії в славістиці: візуалізація».

Представляємо напрями роботи стратегічної сесії у вересні 2023:

• 14.09.2023 р. (09.00 год. - 11.00 год.) - Проблеми ідентичності культурної спадщини України.
  • 28.09.2023 р. (18.00 год. - 20.00 год.) - Представлення українських студій у світі.

Заходи будуть проводитись у змішаному форматі: слухачі та учасники дискусій – онлайн, спікери – офлайн/онлайн. Мета заходів - переосмислення місця і ролі українських студій в сучасній славістиці, розуміння значення бренду та іміджу України у світовому просторі.

До участі у заходах запрошуються науковці, дипломати, здобувачі вищої освіти, представники громадських організацій та інші особи, кого цікавлять питання, що будуть обговорюватися на стратегічній сесії.

Посилання на стратегічні сесії отримають всі зареєстровані учасники.

Реєстрація онлайн учасників, слухачів здійснюється:

З додаткових питань: координатор Офісу підтримки вченого Олена Поліщук, тел. +380977228854.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters