Сучасні методи водопідготовки: теоретичні засади і методологія викладання

Навчальний онлайн курс «Сучасні методи водопідготовки: теоретичні засади і методологія викладання». Курс розроблено в рамках проєкту «Безпечна питна вода в Україні: доступ до інформації про якість води та методи водопідготовки», що реалізує WaterNet за фінансової підтримки Фінського Фонду Місцевого Співробітництва.

Програма курсу включає 5 лекцій від провідних міжнародних науковців та фахівців практиків, які будуть проходити у форматі онлайн з 16 по 30 травня по вівторках та четвергах з 16.00 до 18.00.

Курс безкоштовний і розрахований на викладачів дисциплін водного напрямку та спеціалістів членів WaterNet. Слухачі курсу отримають відповідний сертифікат.

Програма курсу і лектори:

Лекція 1. Українська водна криза в умовах воєнного стану та шляхи її подолання.

Мітченко Тетяна, д.т.н., професор кафедри ТНР, В та ЗХТ ХТФ, КПІ ім. Ігоря Сікорського; керівник Центру сучасних водних технологій.

Лекція 2. Контроль якості питної води в США: Національні стандарти, технології водопідготовки, методологія фахової освіти.

Тарабара Володимир, PhD, професор Факультету будівництва та інженерної екології, Університет штату Мічиган, Іст-Лансінг, США.

Лекція 3. Як впоратися з новими випробуваннями у водному секторі.

Ратнавіра Харша, PhD, професор Норвезького університету природничих наук.

Лекція 4. Систематичний чисельний аналіз даних у дослідженнях процесів очищення води.

Малецький Захар, PhD, доцент Норвезького університету природничих наук.

Лекція 5. Сучасні методи очищення стічних вод.

Бурлакова Валерія, маркетинг менеджер по муніципальній воді в країнах Європи, Близького Сходу та Африки, DuPont Water Solutions, Таррагона, Іспанія.

Для реєстрації на курс необхідно до 12 травня надіслати листа на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в якому вказати ПІБ, місце роботи та посаду, контактний телефон та ел. пошту.

Сектор грантової роботи

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters