Створення резерву працівників державних органів

Постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експерементального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України» від 23 травня 2023 року № 524 створено резерв працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України (далі – Резерв відновлення).

Координаторами експериментального проекту є Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Національне агентство України з питань державної служби (далі – НАДС) та Вища школа публічного управління (далі – Вища школа).

Метою створення Резерву є забезпечення персоналом районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України.

Ураховуючи зазначене, просимо провести інформаційну кампанію про Резерв відновлення для працівників ЗВО, випускників освітніх бакалаврських програм, магістрантів, аспірантів, докторантів з метою їх долучення до Резерву відновлення. Більш докладна інформація про Резерв відновлення

Зарахування до Резерву відновлення здійснюється на підставі анкети, що заповнюється в електронній формі, реєстраційна форма та анкета розміщені за посиланням: https://reserve.nads.gov.ua.

Разом з тим, інформуємо, що НАДС спільно з Вищою школою для осіб зарахованих до Резерву відновлення проводить на безоплатній основі, підвищення кваліфікації. Зокрема, 3 липня 2024 року стартує проведення освітнього онлайнмарафону «Організація роботи на деокупованих територіях», програма якого розрахована на формування у резервістів практико-орієнтованих вмінь забезпечення процесу реінтеграції звільнених територій та сталого розвитку України.

Більш детальну інформацію про освітній марафон

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters