Стажування для викладачів Sport Staff Week

Шановні колеги!

Оголошено конкурс на участь у програмі обміну з Люблінською Політехнікою (м. Люблін, Республіка Польща) у рамках мобільності викладачів.

У рамках спільного проекту Еразмус+ КА1 щодо мобільності науково-педагогічного персоналу з 20 до 24 травня 2024 року на базі Люблінської Політехніки відбуватиметься тижневе стажування для викладачів (Sport Staff Week).

Кількість місць та тривалість обміну: 1 стипендія на 5 днів.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати викладачі дисциплін у галузі фізичного виховання, фізичної реабілітації, тощо, а також всі, хто цікавиться спортом.

Очікується, що учасник, якого акцептує Люблінська Політехніка, на початковій сесії у межах реалізації програми мобільності готує усну коротку презентацію (до 10 хв.) про університет.

Кінцевий термін подачі документів – 27 березня 2024 року

Необхідні документи (всі документи подаються англійською мовою):

• CV (Europass);
  • мотиваційний лист;
  • копія першої сторінки закордонного паспорта;
  • перелік публікацій;
  • сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою буде перевагою;
  • аплікаційна форма на участь у програмі;
  • угода про академічну мобільність.

Документи надсилаються до 27 березня 2024 року у сканованому варіанті (одним файлом у форматі PDF) електронною поштою на адресу координатора програми Центру міжнародного співробітництва та освіти – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_POLITECHNIKA LUBELSKA_ПРІЗВИЩЕ_ ІМ’Я. Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Прийняття остаточного рішення щодо рекомендованих кандидатур здійснює приймаючий університет. Протягом тижня всіх кандидатів буде повідомлено про результати відбору.

З коштів проекту стипендіатам виплачуватиметься стипендія та буде відшкодовано транспортні витрати.

З планом Еразмус+ тижня можна ознайомитися у додатку.

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою ERASMUS+ LUBLIN.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters